OFPOF

LG V30, CES 2018'de Yeni Rengi ile Yer Alacak

-
279
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG V30, CES 2018'de Yeni Rengi ile Yer Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni geliştirilen Raspberry Rose renge sahip LG V30, CES 2018’de teknoloji dünyası ile buluşturulacak.

LG, Hindistan'da 128 GB LG V30 Plus'ı piyasaya sürdükten bir kaç ay sonra yeni bir renk varyasyonu ile piyasaya girmeye hazırlanıyor. Raspberry Rose rengi ile gözler önüne çıkacak akıllı telefon ilk olarak CES 2018’de tanıtılacak. 7 Ocak'ta başlayacak ve 12 Ocak'a kadar sürecek olan CES 2018 amerika'nın Las Vegas kentinde düzenlenecek.

LG'nin bir blog yazısında "modaya duyarlı akıllı telefon kullanıcıları" için tasarlandığını iddia ettiği yeni varyant, CES 2018'de sergilenecek ve Ekim 2017'de piyasaya sürülen normal LG V30 ile aynı donanıma ve yazılıma sahip olacak.

Ayrıca LG'nin önerdiği renk, önümüzdeki ayın Sevgililer Günü hediyesi olarak ideal bir seçim olabilir. Şirket bu önemli tarihi düşünerek de yeni ürünü pazarlamayı planlamış olabilir.

LG'nin premium amiral gemisi akıllı telefonu 18: 9 6 inç QHD + POLED ekrana sahiptir. Cihaz, ön ekran ve cihazın arka panelini kaplayan kavisli camlardan oluşan metal konstrüksiyona sahiptir. LG, V30'un sadece toz ve su geçirmez olmasının yanı sıra, aynı zamanda çok sağlam bir cihaza imza atması gereken ABD askeri seviye düşme test standartlarını da geçtiğini iddia ediyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık