OFPOF

LG Q6 İlk Tanıtım Videosu Resmi Olarak Yayınlandı

-
327
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG Q6 İlk Tanıtım Videosu Resmi Olarak Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

LG'nin merakla beklenen telefonunun resmi tanıtım videosu nihayet gün ışığına çıktı.

Daha önceki çıkan haberlere göre LG'nin amiral gemisi G6'nın mini versiyonu olarak da adlandırılan bir orta menzilli cihazın duyurulması planlanıyordu. Ve şimdi, şirket Q serisi telefonların bazı temel özelliklerini gösteren resmi bir tanıtım videosu yayınladı. Tanıtım videosuna bakıldığında şirketin gerçekten çarpıcı bir şey bulmak için çok çalıştığı söylenebilir.

Tanıtım videosu Samsung'un sonsuz ekranıyla benzer olan Full Vision ekran ile başlıyor ve daha sonra Q serisi telefonların mükemmel bir ekran, inanılmaz kamera ve güçlü bir işlemci içeren temel özellikleri hakkında bilgi veriyor. video ayrıca zemine düştüğü ve kullanıcının telefonu açtığı ve herhangi bir endişe duymadan kullanmaya başlamasıyla birlikte telefonun kırılmaya karşı dayanıklı olduğuna işaret ediyor. Ayrıca başka bir önemli özellik olan parmak izi tarayıcısı hakkında da videoda bilgiler yer alıyor.

Görünen o ki şirket parmak izi tarayıcısını telefondan çıkarmayı ya da yerini değiştirmeyi planlıyor gibi görünüyor, çünkü videoda ön takılı ya da geriye monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı görülmüyor. Ek olarak, tanıtım videosu yüz tanıma teknolojisi üzerinde yoğunlaşıyor. LG Q6'nın Snapdragon 435 yongasetinin 2/3/4 GB RAM ve 16/32/64GB dahili bellek ile gelmesi bekleniyor. Ekran açısından, Q6'nın 5.5 inç full HD ekran alması bekleniyor. Güç sağlamak için, hızlı şarj seçeneğiyle 3.000 mAh batarya bulunacak.

 

kaynak: obeygeek.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık