OFPOF

LG Q6 Hindistan'da 10 Ağustos’ta Satışa Çıkıyor

-
301
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG Q6 Hindistan'da 10 Ağustos’ta Satışa Çıkıyor
0 izlenme
-

Amazon exclusive olarak piyasaya çıkacak olan LG Q6 FullVision ekranıyla dikkat çekiyor.

LG, Q6 akıllı telefonu 10 Ağustos'ta Hindistan'a getireceğini doğruladı. LG Q6, amiral gemisi LG G6'dan sonra bir FullVision ekrana sahip ilk akıllı telefon ve Hindistan'da sadece Amazon'da satılacak.

Q6, geçen ay Polonya'da LG tarafından başlatılmış ve şirketin orta katmanlı sunumu niteliğindedir. LG Hindistan, telefonun Twitter'a girdiği sırada Hint pazarına girdiğini açıkladı ve Q6'nın bir görüntüsü ile lansmanını yaptı.

LG ayrıca, cihazın Hindistan para birimi ile “Rs 1.990” fiyatla sahip olunacağını belirten “cihaz fiyatı” etiketi ile Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Cihazın öne çıkan LG Q6 modelinin 5.5 inçlik FullVision ekranı, G6'daki qHD + çözünürlüğü yerine 2160 x 1080 çözünürlükte (Full HD +) geliyor. Ekran, bu yılın başlarında piyasaya sürülen G6 amiral gemisine benzer şekilde, 18: 9 en-boy oranında geliyor. Telefonun tasarımı aynı zamanda bir 7000 serisi alüminyum gövde ve bir plastik kasa içermektedir.

Bununla birlikte, garip bir eksiklik de bulunuyor, 2017'de akıllı telefonlarla standart haline gelen parmak izi tarayıcısının bu cihazda olmaması dikkat çekti.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık