OFPOF

LG G7'ye Ait Olduğu İddia Edilen Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

-
2.8b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG G7'ye Ait Olduğu İddia Edilen Render Görüntüleri Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

LG'nin bu yıl duyurması beklenen amiral gemisi akıllı telefonu LG G7'ye ait olduğu iddia edilen render görüntüsü internete düştü.

LG G7'nin piyasaya sürülmesi Mart ayına kadar sürebilir. Akıllı telefonun sızdırılmış görüntülerinde muhteşem tam ve çerçevesiz ekran tasarımı ile ön taraftaki çift selfie kamerası yer alması teknoloji dünyasını heyecanlandırdı.

2018 yılı yeni başladı ve yakında çıkacak akıllı telefonların önemli detaylarını gösteren sızıntı ve söylentilerle karşılaşılmaya başlandı. Söylenti ve sızıntıların hedeflediği bir diğer cihaz ise gelecek aylarda duyurulması beklenen LG G7 oldu. Son birkaç günde CES 2018'deki lansmanlar dikkat çekici olmasına rağmen çeşitli nedenlerden ötürü LG G7'de manşetlerde yer edinmeyi başardı.

Son çıkan raporlar, bu yılki LG amiral gemisinin tüm özelliklerine ışık tuttu. LG G7'ye ait olduğu iddia edilen bir render fotoğrafı TigerMobiles tarafından internette ortaya çıktı. Render, cihazın ön kısmında 18: 9 en boy oranına sahip ekranı ve çift selfie kamera kurulumunu gösteriyor. Çift selfie kamerasının olması önceki raporlarda da yer almıştı çünkü G7'de ön tarafta iki kameranın olacağına dair spekülasyonlar vardı.

Kameranın yanı sıra, render, akıllı telefonun tam ekran tasarımını, yan ve alt kısımda ince ön çerçeveyi ve üstte selfie kamerası ve sensörleri barındıracak ince bir şeridi açıkça gösteriyor. Parmak izi algılayıcı ise muhtemelen çift kamera ile birlikte arkada olacak.

LG G7'ye Ait Olduğu İddia Edilen Render Görüntüleri Ortaya Çıktı-ro5odjm6c2

kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık