OFPOF

Lg G6, Yeni Ekran Boyutu ile Geliyor

-
105
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lg G6, Yeni Ekran Boyutu ile Geliyor
451 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Lg şirketler grubu, LG G6'ya yeni bir ekran uyguladıkları ve bu ekranın boyutu 5.7 inç olacağını açıkladı.

LG şirketler grubu bu yıl akıllı Android telefonlarda alışık olmadığımız ekran boyutu ve ekran çözünürlülüğü ile akıllı telefon piyasasını değiştireceğine benziyor.

Ekran birimi olara 2880 × 1440 çözünürlükte ve 18:9 en-boy oranına sahip olmasıyla lg g6 olağandışı bir telefon olarak önümüzdeki yıllarda karşımıza çıkacak . Çoğu telefon 16:9 en-boy oranına sahiptir; bu da medya kullanımı için mükemmel bir ekrana sahip olması demektir. Xiaomi'nin Mi Mix gibi bazı telefonlar Android'in yazılım düğmeleri için fazladan alan kullanarak 17:9'luk bir ekrana sahiptir.

LG şirketler grubu ,geçmişte ikincil ekranlarla denemelerde bulunmuş ve LG'nin ekranın üst kısmında fazladan düğmeler eklemek için ek gayrimenkulü kullanma niyetinde olması Lg telefonlarında gündeme gelimişti. Şirket sözcüsü Verge , gelecekteki telefonların ekran-vücuda oranının maksimize etmek istiyor. LG Display, bu panelin ön kısımlarının üstte 0.2 mm ve yanlarda 0.54 mm aşağı indiğini ekliyor. Lg g6 ile alışık olduğumuz ekran boyutları ve çözünürlük kapasitesi değişikliliğe uğrayacak ve andiroid telefon severler için yeni bir deneyim olacak.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık