OFPOF

LG G6 Mini Yakın Bir Tarihte Duyurulabilir

-
286
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG G6 Mini Yakın Bir Tarihte Duyurulabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

LG G6'nın yayınlanmasının ardından Güney Koreli teknoloji devi yeni amiral gemisinin mini bir versiyonunu kullanıcılara sunabilir.

LG son zamanlarda amiral gemisi akıllı telefonu LG G6'yı çeşitli ülkelerde satışa çıkardı. Yeni gelen bir rapora göre, sadece birkaç gün geçmesine rağmen Güney Koreli şirket, yakında bir başka akıllı telefonu daha duyurmak için hazırlanıyor gibi görünüyor.

TechnoBuffalo, güvenilir bir kaynaktan yaklaşmakta olan akıllı telefonla ilgili bazı ayrıntıları ortaya koyan bir belge elde etmeyi başarabildiğini bildirdi. Ayrıca raporda kısa süre içerisinde duyurulacak akıllı telefon G6'nın mini bir versiyonu olacağı belirtiliyor. Bununla birlikte, TechnoBuffalo "hassas doğası" nedeniyle belgeyi siteye yüklemedi.

Öte yandan, LG resmen bir şey doğrulamış değil, ancak henüz resmi olmayan LG G6 Mini görüntüleri online olarak sızdırıldı.

Sızdırılan bilgilerin arasında dikkat edilmesi gereken ilk şey, LG G6 Mini'nin, akıllı telefonun nihai pazar adı olmayabileceğidir. Dahası, birçok insan cihazın var olduğuna inansa da, LG sadece seçkin pazarlarda G6 Mini'yi piyasaya sunmayı tercih edebilir.

Yayınlanan rapor aynı zamanda telefonun LG'nin planlarında olduğunu ve daha sonra şirketin lansmanı geri çektiğini ileri sürdü.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık