OFPOF

LG G6 Bugün Hindistan'da Piyasaya Çıkacak

-
262
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG G6 Bugün Hindistan'da Piyasaya Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

LG India, bugün Hindistan'da amiral gemisi olan LG G6'yı piyasaya süreceği ilk etkinlik 11:30'da başlayacak.

LG India, bugün Hindistan'da amiral gemisi olan LG G6'yı piyasaya sürüyor. Lansman etkinliği, şirketin satışa sunulma tarihi ve paket teklifler hakkında daha ayrıntılı detaylar açıklayacağı 11: 30’da Yeni Delhi'de yapılacak. Şirket, en son LG amiral gemisi satın alırken nakit çıkışı ile ilgili bazı lansman tekliflerini de açıkladı.

LG India, akıllı telefonu HDFC veya SBI kartları kullanan müşteriler için 5,000 Hint rupisi geri ödeme teklif ediyor.

Şirket ayrıca G6 ile birlikte Tone Active + HBS-A100'de %50 indirim ile birlikte 'Özel Ön Rezervasyon' teklifi olarak 2.000 dolar ekstra teklifler sunuyor.

Mahesh Telecom, LG G6'nın 29 Nisan'da 51.990 Hint rupisi fiyatıyla satışa sunulacağını ima etti. Bu, şirketin bize başlatma daveti gönderdikten günler sonra geldi. LG daha önce potansiyel LG G6 alıcıları için web sitesinde bir ön kayıt sayfası açmıştı. G6, Barselona'daki Mobil dünya Kongresi 2017 sırasında tanıtılmış ve büyük yankı yaratmıştı.

LG G6, 4 GB RAM ile birlikte son nesil amiral gemisi olan bir Qualcomm Snapdragon 821 yongasetiyle birlikte geliyor. Depolama alanı olarak, depolama alanını bir microSD kartı kullanarak genişletme seçeneği ile 32 GB yerleşik depolama alanı elde edebilirsiniz. Android 7.1 Nougat'ı ve üstünde LG cilt olan UX 6 olarak çalışır. google Assistant, LG G6 ile de gelmektedir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık