OFPOF

Lg, G6 Amiral Gemisini Birleşik Arap Emirlikleri'nde Satışa Çıkardı

-
319
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lg, G6 Amiral Gemisini Birleşik Arap Emirlikleri'nde Satışa Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Teknoloji devi LG, Birleşik Arap Emirlikleri'nde yeni çıkardığı amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya sundu.

LG Electronics (LG) bugün Birleşik Arap Emirlikleri'nde amiral gemisi G6 akıllı telefonunu çıkardı. LG G6, sinematik bir görüntüleme deneyimi, olağanüstü ekran oranı ve geniş açılı kamera ile ödüllendirilen cesur yeni bir ekran formatına sahip olması ile dikkat çekiyor.

Tüketici geri bildirim ve kullanıcı görüşlerine yanıt olarak tasarlanan G6, tüketicilerin istediği özelliklere odaklanarak birinci sınıf akıllı telefonlara temele yönelik bir yaklaşım sunuyor ve en önemli özelliklerinden birisi avuç içine rahatlıkla sığan büyük bir ekrana sahip olması olarak nitelendiriliyor.

LG Electronics Gulf başkanı  Yong Geun Choi, "Küresel tüketicilerin ve bölgesel ortaklarımızdan LG G6'ya ilk yanıt olağanüstüydü. Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki LG G6 kullanılabilirliği konusunda çok heyecanlıyız ve yerel tüketicilerin tasarımını, dayanıklılığını ve gerçekten etkileyici bir mobil deneyim oluşturan yenilikçi özellikleri ile kullanıcıyı ilk önce alan bir telefonun keyfine varacağından eminiz," dedi.

LG G6, 5.7 inç QHD+ 2.880 x 1.440 çözünürlüklü FullVision ekran ile geliyor ve ilk kez bir akıllı telefonda 18: 9 ekran boyutu ile bulunuyor. Şirket, geleneksel 16: 9 en/boy oranlı ekranlarla karşılaştırıldığında, video izlerken ve oyun oynarken daha fazla görüntüleme alanı ve daha yoğun bir deneyim sunuyor.

Kaynak: tradearabia.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık