OFPOF

Lephone, W7 4G Volte’yi Piyasaya Sürdü

-
378
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lephone, W7 4G Volte’yi Piyasaya Sürdü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

22 ayrı Hint dilini içerisinde barındıran ilk telefon olacak W7 uygun fiyatlarda satışa sunuldu.

Lephone Technology, LeCo ile karıştırılmamak için özel olarak sınırlı, Lephone W7 olarak adlandırılan ve 4G VoLTE uyumlu akıllı telefonu piyasaya sürdüğünü açıkladı.

telefon, Android 6.0 Marshmallow özelleştirilmiş bir sürümünü barındırıyor ve çift SIM kart ile kullanabilme özelliğindedir. Bu uygun fiyatlı cihaz, Lephone W7, üstte 2.5 D cam, 1.3 GHz dört çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM ile birlikte 5 inçlik 854 × 480 piksel ekran ile birlikte geliyor. Dahili depolama alanı 8 GB ile sınırlı ancak bir microSD kartı ile 32 GB'a kadar genişletilebilir.

Kamera açısından ise çok üstün özelliklere sahip olmayan cihaz 5 MP'lik bir arka kamera ve 2 MP'lik bir ön kamera ile birlikte gelmektedir.

Telefonun kendisi düşük maliyetli bir 4G akıllı telefon gibi görünse de Hintçe, Assam, Bengalce, Bodo, Dogri, Gujarati, Kannada, Keşmir, Konkani, Maithili, Malayalam, Manipuri, Marathi gibi 22 Hint dilini desteklediği gerçeğidir. Ayrıca Nepalce, Oriya, Sanskritçe, Santhali Dili, Sindhi Dili, Tamilce, Telugu Dili ve Urduca dilleri de yazılım içerisinde yer almaktadır bu da Hindistan’ın neredeyse tüm nüfusuna hitap edebilme özelliğini göstermektedir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık