OFPOF

Lephone W2 Resmi Olarak Duyuruldu

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lephone W2 Resmi Olarak Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli akıllı telefon üreticisi Lephone, W2 adı ile 4G VoLTE desteğine sahip yeni cihazını kullanıcılara duyurdu.

Lephone adlı Çinli akıllı telefon üreticisi, 'Lephone W2' adlı giriş seviyesi bir akıllı telefon duyurdu. Bu telefon 4G VoLTE'yi destekliyor ve akıllı telefonlara fazla bütçe ayırmak istemeyenler için ideal bir telefon haline geliyor. Üreticiler telefonu, Hindistan'da 3.999 Hint rupisi (yaklaşık 222 türk lirası) olarak fiyatlandırdı.

Lephone W2, 4.5 inçlik FWVGA ekran ile geliyor. Cihazda 1.3 GHz dört çekirdekli bir işlemci yer alıyor. 1 GB RAM ile gelen akıllı telefon 8 GB dahili depolama alanı içeriyor. Depolama alanı microSD kart yardımı ile 32 GB'ye kadar genişletilebiliyor. Cihazda yer çekimi sensörü bulunuyor ve oyunlarda telefonun daha iyi performans göstermesine katkıda bulunuyor.

Kamera açısından telefon giriş seviyesinde kalıyor. Cihazda yer alan 2 megapiksel arka kamera ve önde ise 0.3 megapiksel VGA kamera ile fotoğraf ve video çekimi yapılabiliyor.

Lephone ile ilgili konuşan İş Şefi Vinod Pandit yaptığı açıklamada Lephone W2'nin en son spesifikasyonları kullandığını söyledi. Ayrıca, piyasadaki sınıfının en iyi model telefonu olduğunu da söyledi.

Kaynak: phonemantra.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık