OFPOF

Lenovo K520, Geekbench'te Görüldü

-
265
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lenovo K520, Geekbench'te Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çinli teknoloji lideri Lenovo, 4 GB RAM ve Android 8.0 Oreo ile gelecek K520 modeliyle Geekbench'te görüldü.

Lenovo, K8, K8 Note ve K8 Plus gibi K serisi akıllı telefonlarda oldukça büyük bir başarıya imza attı. Şimdi ise şirketin, Lenovo K520 olduğu iddia edilen başka bir K serisi akıllı telefon üzerinde çalıştığı ile ilgili söylentiler açığa çıktı.

Lenovo K520, Slashleaks tarafından Geekbench kıyaslama sitesinde görüldü. Akıllı telefonun adının yanı sıra, benchmark listesinde cihazın olası özellikleri de ortaya çıktı.

Geekbench listesinde Lenovo K520, tek çekirdek testinde 933 puan alırken çok çekirdek testinde 5370 puan elde etti. Özelliklere gelecek olursak, listede cihazın 2 GHz hıza sahip Qualcomm'un sekiz çekirdekli Snapdragon işlemcisi ile geleceği söyleniyor. Cihaz 4 GB RAM ile gelecek, ancak depolama alanı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Benchmark listesine göre Lenovo'nun akıllı telefonu, google'ın son mobil işletim sistemi olan Android 8.0 Oreo'ya sahip olacak. Geekbench listesinde bulunan bilgiler şimdilik bu kadarla sınırlı olsa da, ilerleyen günlerde yeni bilgiler de açığa çıkacaktır.

Lenovo K520, Geekbench'te Görüldü-qn2a4vvxfm

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık