OFPOF

LeEco Le X920, Geekbench'te Görüldü

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LeEco Le X920, Geekbench'te Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

LeEco'nun beklenen akıllı telefonu Le X920, Geekbench'te görüldü ve Snapdragon 820 SoC ile geleceği doğrulandı.

Birkaç gün önce LeEco Le X920 olduğu iddia edilen yeni görüntüler sızdırılmıştı. Bu fotoğraflar telefonun özelliklerinden bazılarını öğenmeye izin veriyordu. Yapılan sızıntı, Çinli şirketin yakında telefonu duyurabileceğini de gösteriyor.

akıllı telefon Geekbench'te LeMobile Le X920 model numarası ile görüldü. Benchmark listesinin gösterdiği ayrıntıların önceki söylentiler ile uyum sağlaması ilginç bir rastlantı oldu. LeEco Le X920, Snapdragon 820 yonga seti ile donatılmış gibi görünüyor. Gösterge platformu ayrıca cihazın 4 GB RAM ile geleceğini ortaya koydu. Yazılım cephesinde ise cihaz Android 6.0.1 Marshmallow işletim sisteminde çalışacak.

LeEco'nun gelecek telefonu tek çekirdek testinde 1774 puan, çok çekirdek testinde ise 3955 puan almayı başardı. Geekbench listesinden elde edilen bilgiler, daha önce sızdırılan görüntülerin orijinal olduğunu düşündürüyor. Cihazın "Telefon Hakkında" ekranını gösteren fotoğraf da telefonun 2.15 GHz'lik Snapdragon 820 işlemcisi ve LeEco'nun kendi EUI 5.6'sı ile Android 6.0.1 Marshmallow OS özelliklerini açıklamıştı.

LeEco Le X920 telefonuna ait diğer özellikler arasında ise 1440 × 2560 piksel çözünürlüğe sahip 6.3 inç büyüklüğünde bir quad HD ekrana sahip olması bulunuyor. Buna ek olarak, arkada 22 MP bir kameranın yanısıra önde de selfie ve görüntülü görüşmeler için 8 MP çözünürlüğünde bir ön kamera olması muhtemel. Söylentilere göre, Le X920'nin içinde 3700 mAh kapasitesine sahip bir batarya da bulunacak.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık