OFPOF

KGI, Samsung Note 9 Üzerine Rapor Yayınladı

-
270
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
KGI, Samsung Note 9 Üzerine Rapor Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

KGI Güvenlik analisti ve güvenilir bilgi uzmanı Ming-Chi Kuo yeni cihazın parmak izi okuyucusuna dikkat çekti.

Koreli akıllı telefon devi Samsung, bu yıl başlarında amiral gemisi Galaxy S8 serisi ile yenilikçi bir tasarım üzerine vurgu yaparak, parmak izi tarayıcının cihazın arkasına yerleştirilmesini zorladı. KGI Güvenlik analisti ve güvenilir bilgi uzmanı Ming-Chi Kuo, bir raporda Samsung'un 2018 yılının ortalarında beklenen Galaxy Note 9'un ekranına gömülü bir parmak izi tarayıcı özelliği olacağını iddia etti.

Kuo, Qualcomm'un MWC Shanghai'daki ekran üstü parmak izi tarama teknolojisinin son zamanlarda açıldığına rağmen, Samsung Galaxy S9'un bu teknolojiyi içermeyeceğini belirtti. Bu, şirketin mevcut parmak izi IC tedarikçisi Synaptics'in karşılaştığı teknik problemlere atfediliyor.

Rapor, Synaptics'in optik parmak izi çözümüne optik tabakayla ilgili sorunlarla karşı karşıya bulunuyor ve Koreli şirketin Galaxy S9 için seri üretim zaman çizelgesini yakalamasını zorlaştırıyor.

2017'deki rekabet açısından Samsung, Galaxy S8 serisi ile yılın tonunu "sonsuzluk kenarı" göstergesi olarak adlandırılan yakın çerçeveli ekranla belirledi. Gelecekteki Galaxy Note 8'de beklenen benzer bir tasarım dili ile, telefonun arka yüzünde büyük, çerçevesiz ekranı barındıracak kapasitif bir tarayıcı taşımaya devam edecek gibi görünüyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık