OFPOF

JetBlue ve Alaska Airlines, Uçaklarda Ücretsiz Wi-Fi Sunacak

-
16
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
JetBlue ve Alaska Airlines, Uçaklarda Ücretsiz Wi-Fi Sunacak
290 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Alaska Airlines ve JetBlue'da uçan yolcular artık internette sörf yapabilir, tweet gönderebilir ve WhatsApp'a ücretsiz olarak erişebilir.

2017, havacılık endüstrisi için umut vadeden bir yıl olacak gibi görünüyor. Alaska Airlines ve JetBlue'da uçan yolcular artık internette sörf yapabilir, tweet atabilir ve Whatsapp'a ücretsiz olarak erişebilir. Bu iki Kuzey Amerikalı şirket son zamanlarda uçak içi Wi-Fi hizmetini iyileştirmeyi planladıklarını açıkladılar. Bu planları ise uçak içerisinde internete bağlanamayan yolcular için memnuniyet verici bir hareket olacağa benziyor

AFP tarafından bu yılın başlarında bildirildiğine göre uluslararası olarak Meksika, Kosta Rika ve Küba'ya da uçan Alaska Airlines, seçilen mesajlaşma uygulamalarına uçakla bağlantıyı test ediyor. Bu uygulamalar Facebook Messenger, Whatsapp ve iMessage'i içeriyor ve bunlar 24 Ocak'tan itibaren kullanıma sunulacak.

Fiyatlandırma planlarının yerine, yolcuların Wi-Fi'ye bağlanabilmeleri için sadece "Gogo WiFi" hesabına girmeleri yeterli olacak.

Dışarıda kalmamak için, JetBlue firması da, kendi yurtiçi filosundaki 227 uçağın tamamının ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunacağını duyurdu.

Vereceği kablosuz internet hizmetini Fly-Fi olarak adlandıran havayolu şirketi, "her koltuk için ücretsiz yüksek hızda Wi-Fi" hizmeti sunacaklarını duyurdu.

Amazon tarafından desteklenen bu hizmet, yolcuların Amazon video'dan video izlemelerini, alışveriş merkezlerine ve çeşitli mesajlaşma platformlarına erişmelerini sağlayacak.

Kaynak: travel.asiaone.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık