OFPOF

iPhone 8 Plus'ta Ekran ile Kasa Zamanla Ayrılıyor ve Şişiyor

-
346
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
iPhone 8 Plus'ta Ekran ile Kasa Zamanla Ayrılıyor ve Şişiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Genel olarak Apple iPhone 8 Plus’da görülen durum ekran ile kasanın zamanla ayrılması ve şişmesi

Hemen herkes, başka bir Samsung Galaxy Note 7 benzeri durumun tekrar olmasını istemeyeceğini düşündüğü zaman, Japonya ve Tayvan'daki bazı Apple iPhone 8 Plus alıcıları batarya sorunları olan kutuya yerleştirilmemiş cihazlara sahipmiş gibi görünüyor.

Apple iPhone 8 Plus iddialara göre çok fazla ısınıp patlamıyor veya yanmıyor ancak kutudan sıfır bir şekilde çıkan telefonların kasası ayrık bir şekilde görülüyor, yani fabrikada sağlam bir şekilde yapıştırılmadan kutulanıyor.

Ifeng tarafından bildirilen ilk vaka (9to5mac aracılığıyla), bir cihazın kutusunda verilen bir şarj cihazı ve kabloyla şarj edilirken cihazının bölünmüş olduğunu iddia eden bir iPhone 8 Plus sahibinden geldi.

Konu, akıllı telefonu satın aldıktan beş gün sonrasında gerçekleşti. Bayan Wu'nun iPhone'unu şarj etmesinden sadece üç dakika sonra, ekranın tamamen kalkmış haliyle ön panelden çıktığını gördü.

Japonya'dan bir iPhone satın alan bir Twitter kullanıcısı, başlangıçta cihazın ortasında gözle görülür bir şişkinlik sergileyen şişmiş bir bataryaya sahip bir ünitenin kutusunun kilidini açtı ve sonraki gün ekranın tamamıyla çıktığını fark etti.

Nitekim, bu örnekler kuyrukta bulunan her bir iPhone 8 Plus kullanıcısının 29 Eylül’de Hindistan’da ve diğer ülkelerde bu ürünü satın alması için endişe yaratmaya yetiyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık