OFPOF

iPhone 8'in Boyutlarını Açığa Çıkaran Bir Görüntü Sızdırıldı

-
446
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
iPhone 8'in Boyutlarını Açığa Çıkaran Bir Görüntü Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple'ın WWDC duyurusunun gerçekleşmesi için birkaç gün kaldı. Ancak çok beklenen yeni nesil iPhone 8 ile ilgili sızıntılar asla bitmeyecek görünüyor.

Bir sızdırma elemanı olan Benjamin Geskin, tam boyutuyla ilgili olarak çizilen bir görüntüde iPhone 8 ekranının yeni bir şematik diyagramını yayınladı. Zaten iPhone 8'in dahili Dokunmatik ID algılayıcısı ile birlikte kenarlı OLED ekrana sahip olacağı biliniyor. Öte yandan, daha önce Touch ID sensörünün arkaya gömüleceğini iddia eden bazı çelişkili söylentiler vardı.

Eski söylentiler artık şirket tarafından terk edilmiş olan iPhone prototiplerine dayanıyor gibi görünüyor. Yeni sızdırılmış şema diyagramı yaklaşan iPhone'un yakın zamanda ortaya çıkmış söylentilerini destekliyor. İnternette, cihazın 5.8 inç menzil aralığında bir ekrana sahip olacağını ve öncülerinden biraz daha büyük olacağını belirten bir sürü söylenti vardı.

Bu sızıntılar, iddia edilen cihazın boyutlarını karşılaştırmak için daha önce piyasaya sürülen iPhone'larla birlikte sergilendi. Ancak bunun aksine, iPhone 8'in iPhone 7 ile aynı boyutta bir ekrana sahip olacağını gösteren bazı sızıntılar var.

IPhone 8 ayrıca, ekran boyutunun net bir resmini vermek için Galaxy S8, Galaxy S8 + ve google Pixel gibi diğer popüler akıllı telefonlara kıyasla ölçüldü. Ekran, ahizenin en kafa karıştırıcı kısmı, herhangi bir sonuç çıkarmadan önce biraz daha sızıntıya başvurması önerilir.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık