OFPOF

Intex Aqua Crystal Plus, Hindistan’da Satışa Çıktı

-
256
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Intex Aqua Crystal Plus, Hindistan’da Satışa Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Android 7.0, 2 GB RAM, 13 MP kamera ve daha fazlasına sahip yeni akıllı cihaz uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor

Intex, Hindistan'daki yeni Aqua Crystal Plus akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Cihazın fiyatı Hindistan para birimine göre 6,799 Rs'dir ve çevrimdışı mağazalarda şu an için sadece siyah renkte sunulacaktır.

Intex Crystal Aqua Plus temelde bu yılın başında piyasaya sürülen Aqua Crystal'in daha zarif bir varyantıdır. Cihaz Intex web sitesinde tüm kullanıcılar ve takipçiler için sunulmaya başlandı. Giriş seviyesi fiyat etiketinde, donanım açısından çok fazla beklenti karşılayacak gibi görünmüyor ancak Intex donanım ve hız yerine tasarıma daha fazla odaklanarak daha iyi bir şeyler sunmaya çalışmış gibi. Çünkü tasarım gerçekten oldukça elit ve çekici.

akıllı telefon cam ve metal tasarım  halinde iki ayrı özellikle sunuluyor. Ön ve arka paneller camdan yapılmış ve aralarında metal bir çerçeve adeta sandviç edilmiştir. Bu, tasarım açısından yine de giriş seviyesi segment söz konusu olduğunda çok fazla yaratıcılık bekleyemeyeceği için gerçekten de farklı bir şey olduğunu kabul etmemiz gerekiyor.

Önde 5 inç HD ekran (1280 x 720) ve içinde Mali T720 GPU bulunan akıllı cihazda 1.2 GHz dört çekirdekli MediaTek MT6737 yonga seti var. Yonga seti 2 GB RAM ve 16 GB dahili bellek ile birleştirildi. Ayrıca, depolama genişletme için bir microSD kart yuvası da mevcut.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık