OFPOF

İnternet Üzerinden Satılan Yeni ve İlginç İcatlar

-
1.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İnternet Üzerinden Satılan Yeni ve İlginç İcatlar
0 izlenme
Ofpofer
-

İhtiyaç doğrultusunda ortaya çıkan icatlar yıllarca hayatımızı kolaylaştırmıştır. Gelin şimdi bu icatların bir tık geliştirilmiş hallerine bakalım.

İçecek Şapkaları

İçecek Şapkaları

Bilgisayar oynarken eliniz dolu olduğu için ve spor yaparken elinizde suyu taşımak işkenceye dönüştüğü için halinizden şikayet ediyor musunuz? O zaman sıkı durun, İçecek Şapkaları ile keyifli anlarınızı bozan bir sorunu daha ortadan kaldırmış olacaksınız! 

Sihirli Yumurta

Sihirli Yumurta

Bu sihirli yumurtaların tepesini kırıp biraz suladığınızda birkaç gün sonra size sevgisini yapraklarındaki sihirli yazılar ile gösterecek.

Direksiyon Arası Telefon Sabitleyici

Direksiyon Arası Telefon Sabitleyici

Direksiyon Arası telefon Sabitleyici bisiklet, motosiklet veya alışveriş arabalarında da kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Aman dikkat! Siz yinede yola odaklanın. 

Yüzük Ekran Kalemi

Yüzük Ekran Kalemi

Yeni tasarlanan yüzüklü kalem sayesinde hem şık bir görünüm elde edeceksiniz hem de ekran kaleminizi kaybetme derdine son vereceksiniz! 

Mont Şeklinde Kilitli Askılı Telefon Kılıfı ve Cüzdan

Mont Şeklinde Kilitli Askılı Telefon Kılıfı ve Cüzdan

telefon kılıflarınızdan sıkıldıysanız, artık farklı şeyler denemek istiyorsanız; işte bu tam size göre! Mont şeklindeki ekran kılıfı ve sayesinde telefonunuz hem emniyette hem de dış etmenlerden korunmuş olacak!

Snapchat Kameralı Güneş Gözlüğü

Farklı renk seçeneğine sahip bu özel gözlükler, çerçevelerin yan kısımlarında bulunan 115 derecelik kameralar sayesinde 10 saniyelik videolar çekmenize olanak sağlıyor. Çektiğiniz bu videoları kablosuz bağlantı aracıyla telefonunuza aktarabileceğiniz bu yeni gözlükler yeni bir çağın habercisi! 

Bluetooth LED Ampul

iPhone, iPad gibi iOS cihazlara yüklenen uygulama ile kontrol edilebilen Bluetooth LED Ampul daha önce gördüğünüz tüm aydınlatma ürünlerinden çok daha özel ve güzel.

Para Sayan Kumbara

Bozuk paraları biriktirmek kolay da, teker teker saymak oldukça can sıkıcıdır. Adamlar bir kumbara yapmış para saydığı yetmiyor üstüne üstlük hedefe ulaştığınız zaman sesli uyarı veriyor. Ve bitmedi; boş zamanlarında da dijital saat olarak hizmet veriyor! Daha ne yapsın.

Koşucu Alarm Saat

Bu alarm saat malesef sus değince susan çal diyince çalan o bildiğiniz masum saatlerden değil. Bu deli canavar saat alarm saati geldiğinde sizin onu koyduğunuz masadan ya da komidinin üstünden kendini atarak deli gibi koşmaya başlıyor ve kendini sizden saklayacak bir yer arıyor. Siz de o güzel uykunuzdan kalkıp onu yakalayana kadar susmuyor.

Bileklikte Gizli Kol Saati

Bileklikte Gizli Kol Saati

Sürekli "saatiniz kaç" sorularına maruz kalmak istemiyorsanız bu bileklikler tam size göre! 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.