OFPOF

iMac Pro, 14 Aralık'ta Piyasaya Sürülecek

-
271
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
iMac Pro, 14 Aralık'ta Piyasaya Sürülecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple'ın güçlü all-in-one masaüstü iMac Pro’su 14 Aralık'ta 4.999 dolara satışa çıkıyor.

Apple'ın güçlü all-in-one masaüstü iMac Pro 14 Aralık'ta piyasaya sürülecek. 18 çekirdekli, 14 çekirdekli, 10 çekirdekli ve 8 çekirdekli Intel Xeon işlemci varyantlarını içeren etkileyici bir iş istasyonu donanımıyla gelecek. Eğer bu yeterli değilse, iMac Pro'nin ayrıca 128 GB'a kadar ECC DDR4 2666 MHz RAM ve 4 TB'a kadar dahili depolama alanına sahip olacak.

iMac Pro ayrıca 4K video görüntüsü, 3D animasyonlar, VR simülasyonu ve daha bir çok şey gibi ağır görevleri yerine getirmek için 16 GB Radeon Pro Vega 64 GPU'ya sahip olacak. Yeni iMac Pro'nin arkasında 4x Thunderbolt 3 USB Type C bağlantı noktası, 4x USB 3.0 bağlantı noktası, 1x HDMI yuvası, 3.5 mm kulaklık girişi, SD kart yuvası ve bir ethernet bağlantı noktası ile birlikte daha büyük havalandırma yuvaları bulunuyor. Böylelikle cihazın ısınması da oldukça uzun sürecek.

Mac kullanıcılarının bile bu canavarı satın almayı düşünmelerini sağlayacak bir şey, iMac Pro'daki fiyat etiketidir. Fiyat etiketi birçok ülkede sevindirici bir şekilde karşılandı çünkü cihaz hem yeni nesil hem de oldukça güçlü ve beklendiğinden daha uygun fiyatlarda geliyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık