OFPOF

Huawei MediaPad M5'e Ait Özellikler Sızdırıldı

-
285
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei MediaPad M5'e Ait Özellikler Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Huawei MediaPad M5, Kirin 960 ile güçlendirilerek gelecek ve bildirilene göre CES 2018'de sunulacak.

Huawei MediaPad serisi tabletler, ABD'de bulunan en ucuz Android tabletlerden birisi olarak biliniyor. MediaPad M5, Bluetooth sertifikası aldığı için yeni bir MediaPad tabletinin ABD'ye geleceği düşünülüyor. Cihazın, bu yılın Ekim ayında duyurulan MediaPad M3 slate'in sonraki sürümü olarak geleceği söyleniyor.

MediaPad M3'ün ardından MediaPad M5'nin geleceği yönündeki söylentiler ile şirketin, gelecekteki MediaPad tableti için MediaPad M4 modelini atlayacağı tahmin ediliyor. Çünkü 4 sayısı Çin de dahil olmak üzere bazı Asya ülkelerinde kötü olarak görülüyor.

MediaPad M5'in Bluetooth sertifikası, Bluetooth v4.2'yi destekleyeceğini ortaya koydu. Cihaz, 2560 x 1600 piksel çözünürlüğü destekleyecek 8.4 inç ekrana sahip olarak gelecek. MediaPad M5'in kasasının altında güçlü Kirin 960 yonga seti olacak. Cihaz, Android 8.0 Oreo ve EMUI 8.0 arayüzü ile birlikte kutudan çıkacak. Tabletin bir parmak izi tarayıcı ve Cat. 4 LTE modem ile geleceği de söylenenler arasında bulunuyor.

Çinli firma henüz tabletin varlığını onaylamadı. Bununla birlikte cihaz Bluetooth sertifikası aldığından, yakında duyurulacağı tahmin ediliyor. Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2018 Ocak ayının başında Las Vegas'ta yapılacak ve etkinlikte bu tabletin de tanıtılması bekleniyor.

Kaynak: gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık