OFPOF

Huawei Mate 10 Pro İçin Son Sızıntılar Geldi

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei Mate 10 Pro İçin Son Sızıntılar Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

16 Ekim’de lansmanı yapılacak akıllı cihaz Huawei Mate 10 Pro’nun son kamera ve çerçeve sızıntıları ortaya çıktı.

Huawei Mate 10 Pro'nun 16 Ekim'de piyasaya çıkması bekleniyor ve piyasaya sürülürken Hauwei’nin iç kaynaklarından bazı sızıntılar ortaya çıktı.

En son çıkan sızıntı serisi, cihazın renk varyasyonlarını içeren bir görüntü olan Huawei Mate 10 Pro'nun bir Porsche tasarım baskısının bitişini tweetleyen Evan Blass'ın ve kamera modülünün yakın çekiminin sergilediği seridir. Mate 10 serisi Mate 10, Mate 10 Lite ve Mate 10 Pro'dan oluşuyor.

Çift kameralar Leica tarafından tasarlanmış ve dikey olarak düzenlenmiştir. Bazı erken teaserlar, cihazın her iki kameranın etrafında tek bir çerçeve bulunduğunu gösterdi ancak en yeni sızıntı serisi, her bir mercek etrafında halkalar gösteriyor. Ön yüz neredeyse kenardan kenara kadar ekran olup, çerçevesiz bir ekran. Cihaz, bir Porsche baskısı dışında kahverengi, mavi, gri ve siyah renklerde mevcuttur.

Huawei'nin yeni amiral gemisi, HiSilicon Kirin 970 yongaseti ile güçlendirilecek. Kirin 970'in daha önce sızdırılmış özellikleri, yonga setinin dört çekirdekli bir Cortex A73 kümesine sahip bir oktak çekirdekli işlemci ve 2.8 GHz maksimum saat hızına sahip başka bir dört çekirdekli Korteks A53 kümesine sahip olduğunu gösteriyor. Grafik ekranında bir Mali G72 MP8 GPU'su alacaksınız. Kirin 970, 10 nm üretim sürecine dayanıyor. Huawei Avustralya daha önce cihazın biraz farklı bir görüntüsünü alıyordu, arkadaki parmak izi tarayıcısı yoktu.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık