OFPOF

Huawei Mate 10, ABD’de Satışa Çıkıyor

-
285
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei Mate 10, ABD’de Satışa Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2018 için hazırlık yapan Huawei, yeni cihazı Mate 10'u bu etkinlik ile satışa çıkaracak.

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, amiral gemisi Mate 10'u ABD'de piyasaya sürecek. Huawei'nin tüketici iş başkanı Richard Yu, Mate 10'dan başlayarak ABD’deki büyük pazara giriş yapacakları için mutlu olduklarını ve buralarda daha sık yer almak istediklerini belirtti. Cihazın satışa sunulacağı resmi kaynaklar ile de doğrulandı ancak ABCNews tarafından hazırlanan bir rapora göre, cihazların fiyatlandırması hakkında hiçbir bilgi verilmedi.

Yu, ABCNews ile yaptığı röportajda "Gelecek sene ABD pazarında amiral gemisi telefonumuzu satacağız" dedi. "Bence taşıyıcılara ve tüketicilere değer katacağız, daha iyi ürün, daha iyi yenilik, daha iyi kullanıcı deneyimi.”

Çin’in yükselen değerlerinden olan Huawei, teknolojik ürünler konusunda ilk olarak Çin’de önemli bir konuma gelmeyi başardı, şimdi de ABD ve diğer Avrupa ülkelerinde yer almak için yoğun çaba sarf ediyor. Samsung ve Apple ile karşılaşmaya hazır olduklarını belirten bir Huawei sözcüsü Huawei Mate 10 için hedeflerinin gerçekleşeceğine inandıklarını belirtti. Huawei Mate 10, 2560x1440 çözünürlük, 499 PPI piksel yoğunluğu ve 16: 9 oranına sahip 5.9-inç 3D 2K Huawei FullView LCD ekran paneliyle satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık