OFPOF

Huawei'in Honor 9 Akıllı Telefonununda Kulaklık Girişi Bulunmayabilir

-
292
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei'in Honor 9 Akıllı Telefonununda Kulaklık Girişi Bulunmayabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Apple'ın iPhone'larda kulaklık girişini kaldırmasının ardından Honor 9'a ait olduğu iddia edilen resimlerde de kulaklık girişi görülmüyor.

Birçok akıllı telefon üreticisi günümüzde cihazlarında kulaklık girişini çıkartarak yeni bir trend oluşturmaya başladı. 3.5 mm kulaklık girişi yerine, USB Type-C bağlantı noktası akıllı telefonlara getirildi. Apple ve HTC gibi teknoloji devleri de aynı yolda yer aldılar. Görünüşe göre, Huawei'nin alt markası Honor'un 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan yeni amiral gemisi telefonu çıkaracağı bildiriliyor.

Birkaç gün önce, Honor 9'a ait olduğu iddia edilen bazı görüntüler çevrimiçi olarak çıktı. Cihaza göre cihazın tasarımı önceki Honor 8 modeline çok benziyor. Ancak akıllı telefonun alt kısmı bu resimlerde görülemiyordu. Şimdi, Honor 9'a ait olduğu söylene yeni görüntüler ortaya çıktı. En son gelen resimler akıllı telefonun üst ve alt tarafları da dahil olmak üzere her iki taraftan da telefonu gösteriyor.

Görüntülere göre cihazda 3.5 mm ses bağlantı noktası yer almıyor ve cihazın alt tarafında yalnızca hoparlör ızgarası ve USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor. Eğer resimler doğru çıkarsa, Honor 9 çift LED flaş eşliğinde çift arka kamera ile kullanıcılara sunulacak. Önceden sızdırılmış görüntülerde de aynı şekilde çift kamera bulunuyordu.

tasarım olarak görülecek bir diğer önemli değişiklik ise parmak izi tarayıcısının yeniden konumlandırması olacaktır. Sensörün, cihazın önündeki fiziksel home tuşunun içine gömülü olduğu görülüyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık