OFPOF

Huawei Honor 9 ve Honor Band 3, 12 Haziran'da Ortaya Çıkacak

-
286
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei Honor 9 ve Honor Band 3, 12 Haziran'da Ortaya Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Honor 9 ile ilgili birçok sızıntı ve spekülasyona rastlansa da, en son gelen habere göre cihaz 12 Haziran'da piyasaya sürülecek.

Özellikle Honor 9'un lansmanı, 12 Haziran'da Çin'de Şanghay Oriental spor Merkezi'nde ve Şanghay Su Sporları Merkezi'nde gerçekleşecek. Bu duyuru tarihi, daha önceki söylentilerde açıklanan 20 Haziran ve 27 Haziran tarihlerinden farklı olacak. Honor 9'a Honor Band 3 eşlik edecek gibi görünüyor.

Honor Band 3, Huawei teknolojisi ile gelecek yeni nesil su geçirmez fitness bilekliği. Hatırlamak gerekirse 2016'da Huawei, Honor 8'i Honor Band A1 fitness izleyicisiyle birlikte açıklamıştı.

Weibo'da, Honor 9'un 12 Haziran'da açığa çıkacağını ve Honor Band 3'ün su geçirmez olacağını öngören birkaç fotoğraf yayınlandı. Honor 9 ile ilgili gelen bir teaser, akıllı telefonun çift arka kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Hem ön hem de arka kamera modüllerinin çift objektiflere sahip olup olmadıkları görülüyor ve Honor 9'da dört kameranın varlığını gösteren son haberleri doğruluyor.

Honor 9'un 20 MP ana kamera ve 12 MP ikincil kamera olmak üzere çift arka kamera kurulumu ile geleceği söyleniyor. Ayrıca, ön tarafta ise 8 MP kamera bulundurduğu söyleniyor. Ekran muhtemelen 5,15 inç FHD 1080p olacak. Ekranın, birinci sınıf görünüm verecek kavisli bir panel olduğuna inanılıyor. Kasasının altında ise Honor 9 2.4 GHz hızında sekiz çekirdekli bir işlemci ile donatılmış olabilir.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık