OFPOF

Huawei Honor 8 Pro Gelişmiş 4. Nesil Çift Kamera ile Gelecek

-
331
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Huawei Honor 8 Pro Gelişmiş 4. Nesil Çift Kamera ile Gelecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Huawei'nin yakında piyasaya yeni bir akıllı telefon başlatması bekleniyor ve bir sonraki cihazında en yeni 4. nesil çift kamera teknolojisi sunulacak.

Huawei'nin sürekli yenilikler peşinde koştuğu konusundaki düşüncelerini dile getiren Bay Allen Wang "Bu endüstride müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak yenilik yapmamız gerekiyor. Bu endüstri seçkin bir ekosistem yaratıyor ve insanların birbirleriyle bağlantı kurma biçimini önemli ölçüde geliştiren ürünler sunuyor" dedi.

"Tutku, kolektif bilgelik ve anlamlı inovasyon olmak üzere üç direkle desteklenen başarımız bizi en iyi üç akıllı telefon markası arasında gösterdi. Stratejimizin bir parçası olarak yeniliklerimizden yararlanacağız" diye ekledi Bay Allen Wang. Her durumda Huawei, yerel olarak Huawei P9, Honor 8, Honor 6X, Huawei P10, P10 plus ve Mate serileri ile küresel bir aşamada aynı başarıyı yakaladı. Ve hepsinin başarısının ortak noktası yukarıda bahsedilen akıllı telefonların mükemmel ikili kameralarından kaynaklanıyordu. Huawei, kendisi için yüksek bir kriter oluşturdu. Şirket, teknoloji dünyasından büyük beğeniyle karşılandı ve aynı zamanda akıllı telefon fotoğrafçılığını bir üst seviyeye taşıdı.

Tüm bu bölümlerin ortasında Huawei Honor 8 Pro'yu başlatıyor. Böylece şirket, optik lenslerden sensörlere ve görüntü işleme algoritmalarına kadar sınıfının en iyi donanım ve yazılımları bir araya getirerek kullanıcıları en yüksek kalitede görüntüleri yakalamak için güçlendirmeyi dört gözle bekliyor. Daha da önemlisi, telefonun çift kameralı tasarımının hassasiyet ve ayrıntılara dikkat çekilmesi ile ünlü optik lenslerin gücünü açığa çıkarması ve endüstrinin en katı kalite tarama şartlarına tabi olması bekleniyor.

kaynak (gizbot.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık