OFPOF

HTC Vive Kablosuz Adaptör, 300 Dolara Satışa Çıkacak

-
544
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HTC Vive Kablosuz Adaptör, 300 Dolara Satışa Çıkacak
0 izlenme
Ofpofer
-

HTC'nin merakla beklenen kablosuz adaptörünün 300 dolara satılacağı ve 5 Eylül'de başlayacağı şirket tarafından geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

HTC, Vive Kablosuz Adaptörün 5 Eylül'den başlayarak 300 dolara kadar ön sipariş verilebileceğini duyurdu. HTC'nin Ocak ayında duyurduğu adaptör, kulaklıklarının kablolarını doğrudan bilgisayarınıza bağlamaya gerek kalmadan çalışmasına izin veriyor. Herhangi bir paraziti önlemek ve düşük gecikme süresiyle (ping) çalışmak için 60 GHz bandında çalışan Intel’in WiGig teknolojisini kullanıyor.

HTC, adaptör pilinin oyun bazında 2,5 saatten fazla ömrü olabileceğini belirtmesi üzerine soru işaretleri bir nebze olsa da azaldı.

300 dolar olan Vive Kablosuz Adaptör, TPCast gibi diğer kablosuz adaptörleri ile aynı fiyat aralığında diyebiliriz. TPCast ise altı saate kadar daha uzun bir pil ömrüne sahip. Adaptör, hem Vive'yi hem de Vive Pro'yu teknik olarak desteklerken, Pro ile birlikte uyumlu hale getirmek için ek 60 dolar ücret vererek satın almayı gerektirecek gibi görünüyor. Adaptörü satın almanız halinde 2 aylık Viveport hediyesinin de yanında geleceğini söyleyelim.

Kaynak: theverge.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık