OFPOF

Htc U11 Plus, 11 Kasım'da Tanıtılacak

-
228
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Htc U11 Plus, 11 Kasım'da Tanıtılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HTC'nin amiral gemisi akıllı telefonu U11'in Plus varyantının 18:9 tam ekran tasarımı ile Kasım ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.

HTC'nin AR-GE bölümü google tarafından satın alındı, ancak firma amiral gemisi akıllı telefonu HTC U11'i tasarlayan AR-GE ekibinin halen bulunduğunu doğruladı.

HTC, HTC U11 Plus adındaki bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu üzerinde çalıştıklarını açıkladı. HTC'nin yeni akıllı telefonunun son birkaç ayda çok popüler olan amiral gemisi modellerinde görüldüğü gibi tam ekran tasarıma sahip olacağı söyleniyor. Fransız yayını FrAndroid tarafından hazırlanan bir raporda yaklaşmakta olan HTC amiral gemisi akıllı telefonuyla ilgili ilginç ayrıntılar ortaya çıktı.

Son spekülasyona göre HTC U11 Plus, Ocean Master olarak kodlandı. Diğer üst sınıf amiral gemisi akıllı telefonlara benzer şekilde HTC'nin yeni telefonunun da bir tane minimal çerçeve ile çevrili tam ekran bir tasarıma sahip olduğuna inanılıyor. Rapora göre U11 Plus, Japan Display tarafından yapılan 5.99 inçlik bir ekran ile gelecek. Bu ekranın en-boy oranının da 18: 9 olacağı söyleniyor.

Rapora göre HTC U11 Plus, şirketin muhtemelen ülkedeki kayıp pazar payını geri kazanmaya hazırlandığı Çin'de 11 Kasım'da piyasaya çıkacak.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık