OFPOF

HTC U11, 128 GB Depolama Alanı ile ABD'ye Geldi

-
331
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HTC U11, 128 GB Depolama Alanı ile ABD'ye Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HTC USA, Amerika'da HTC U11 akıllı telefonunun 128 GB depolama kapasitesine sahip modeli için ön sipariş almaya başladı.

25 Temmuz'dan itibaren HTC USA, amiral gemisi HTC U11 akıllı telefonunun geliştirilmiş versiyonu için ön siparişleri başlattı. Şirket, cihazın şu anki ve standart 64 GB'lik dahili depolama sürümü yerine 128 GB'lik seçeneğini satmaya başlayacak. İkinci seçenek, diğer uluslararası pazarlarda satılıyor. Bir değişiklik yapmak için HTC'nin riski alması dikkat çekiyor, çünkü cihazların daha yüksek versiyonunu ABD'ye getirmesini beklemek birçok orijinal ekipman üreticisinin yapmaktan kaçındığı bir durum olarak biliniyor.

128 GB yerel depolama alanına sahip HTC U11, yalnızca şirketin çevrimiçi mağazasında 729 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Şirket, cihazın unlocked sürümünü kullanıcılara sunuyor.

128 GB depolama alanına sahip model, 64 GB kapasiteli modele göre 80 dolar daha fazla olacak. 128 GB'lik akıllı telefonun unlocked sürümü, ABD'de Verizon, T-Mobile ve AT&T ile yarışacak.

Acak 64 GB kapasiteye ve mavi, siyah, gümüş ve kırmızı renk seçeneklerine sahip modelin aksine 128 GB'lik model sadece mavi renk ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Şirketin internet sitesinde RAM açıklanmamış olmasına rağmen 6 GB RAM yerine bu sürümde de 4 GB RAM kullanılacak gibi görünüyor.

Kaynak: us.blastingnews.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık