OFPOF

Htc U Snapdragon, 8 Çekirdekli Bir İşlemci ile Gelebilir

-
766
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Htc U Snapdragon, 8 Çekirdekli Bir İşlemci ile Gelebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HTC'nin yakın zamanda gelecek olan amiral gemisi HTC U, Snapdragon 835 işlemci ile gelebilir.

Birçok spekülasyon, HTC'nin bir sonraki amiral gemisi olan "HTC U" telefonu için dolaşıyordu. Birkaç gün önce bu akıllı telefonun özellikleri çevrimiçi sızdırılmıştı. Ancak bunlar sadece söylenti olduğu için gerçeklik payı yoktu. HTC U'yu  gösteren yeni görüntüler SlashLeaks tarafından yayıldı.

Bu sızıntıdaki fotoğraflar yeni cihazın ince kenar çerçeveleri sağlayacağını ve en üstte ve en alttaki çerçeveleri düzelteceği gösteriyor. Cihaz alt kısımda iki hoparlöre sahip olacak. Bu hoparlörler arasında Type-C USB port bulunacak. Ne yazık ki, bu fotoğraflar güç düğmesini, parmak izi tarayıcıyı ses denetimlerinin görüntülerini göstermiyor. HTC bu düğmeyi ekranın altına yerleştirebilir. Fakat bunu şimdi olduğu gibi düşünebiliriz. Bu özelliklerin doğrulanması için birkaç gün daha beklemek gerekiyor.

Şirketin bu akıllı telefonunu Mayıs ayı başlarında tanıtacağı söyleniyor. Geçen hafta birkaç söylenti, şirketin Nisan ayının sonlarında bu cihazı duyurabileceğini öne sürmüştü.

Aynı telefon AnTUTU'da görüntülendi. Söylentilerin öne sürdüğü gibi aynı özelliklere sahip.

Sızıntılara göre, bu telefonun 1440×2560 piksel çözünürlüğe sahip 5.5 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor. Bu cihaz Snapdragon 835 işlemci ile gelecek. Bu ise sekiz çekirdekli bir CPU'su ve Adreno 540 GPU'su olacağı anlamına geliyor.

Kaynak: indiantribune.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık