OFPOF

HTC U 11, Mayıs Ayı İçinde Tanıtıma Çıkabilir

-
269
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HTC U 11, Mayıs Ayı İçinde Tanıtıma Çıkabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HTC U 11 önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği iddia ediliyor ve bu HTC'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu olacak.

LG, Samsung, Sony ve hatta Xiaomi'den yeni amiral gemisi akıllı telefonları gördük. Şimdi ise sahne HTC'nin diyebiliriz. HTC için yeni tanıtım zamanı geldi. Şu sıralar U Ultra'yı başlatmıştı ancak geçen yılki yongasetinde çalışıyor olması daha iyi cihaz ihtiyacı doğuruyor.

Yeni bir sızıntıya göre, HTC çok yakında bir amiral gemisi akıllı telefonu geliştirmelerine başlayacak ve buna HTC U 11 adı verilecek. Şirket yakın zamanda yaklaşmakta olan 'U' akıllı telefon için bir teaser yayınladı; bu da Mayıs ayı içerisinde 16'lık amiral gemisini göreceğiz anlamına geliyor.

En yeni sızıntı ise, HTC U 11 adının bir sonraki amiral gemisinin markalaşması için sonuçlandırıldığını gösteriyor. Bu, geçen yıl HTC 10'un halefi olacağı anlamına da geliyor.

HTC U 11 bölgeye ve doluluk durumuna bağlı olarak beş farklı tonda sunulacak. Bunlara beyaz, siyah, mavi, kırmızı ve gümüş renkleri dahil olacak.

Daha önceki sızıntılara göre, akıllı telefon düğmeyle daha az dizayn edilecek ve U Ultra ve U Play'de görülen aynı 'sıvı yüzey' gövdesine sahip olacak. Sızdırılan spesifikasyonlara göre, 2.560 x 1.440 piksel dörtlü HD çözünürlüğü olan 5.5 inç ekran, bir Snapdragon 835 yonga seti ve 64 GB ve 128 GB'lık iki depolama varyantı bekliyoruz. RAM'in doğrulanması yokken, 4 GB veya 6 GB olduğu düşünülüyor. Arka kamera, 12 MP'lik bir sensöre, ön tarafta ise 16 MP'lik bir selfie atıcıya sahip olabilir. HTC Sense 9 UI ile Android 7.0 Nougat OS'de çalışması bekleniyor. Aynı zamanda HTC'nin yeni sanal asistanı 'Sense Companion' da bu cihaz ile birlikte gelebilir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık