OFPOF

Htc One X10, Sadece Rusya'da Piyasaya Sürülecek

-
316
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Htc One X10, Sadece Rusya'da Piyasaya Sürülecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC'nin 4000 mAh bataryaya sahip orta sınıf telefonu sadece Rusya pazarında satışa çıkacak.

HTC, google ve Samsung gibi devlerle çevrili iken telefonlarını pazarlamakta güçlük çekiyor. U Ultra ve One M gibi mükemmel akıllı telefonları çıkartmasına rağmen kalabalık pazar nedeniyle öne çıkamıyorlardı.

Birkaç yıl önce bu piyasaya giren şirketler bile kullanıcılara heyecan verici telefonlar sunarak büyük bir zirveye ulaştı. Kısa bir süre önce orta seviye akıllı telefon olan HTC One X10'un piyasaya çıkmasıyla ilgili söylentiler çıkmaya başladı. Bu telefonun önceki tüm akıllı telefonlara göre daha iyi pil ömrü sunduğu söyleniyor. HTC kullanıcılarının daha önce karşı karşıya kaldıkları en büyük sorun pil ömrü olduğu için bu özelliği herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Bu haberler HTC hayranları için nihayet HTC Android telefonunda iyi bir pil alacakları için rahatlamışlardı. HTC One X10, mevcut diğer 5.5 inç Android telefonlardan daha büyük 4.000mAh batarya ile gelecek. Diğer bir deyişle, normal bir kullanıcı için yeterli olan iki günlük bir pil ömrü sağlayacak. Bu telefonun 5.5 inç ekranı enerji tasarruflu olacak şekilde tasarlandı. Ayrıca akıllı telefon, orta sınıf bir MediaTek işlemci ile güçlendirildi.

One X10'un perakende fiyatı yaklaşık 350 dolar. Hiç şüphe yok ki bu telefon piyasadaki popüler orta sınıf cihazlardan biri olmayı başaracak gibi duruyor. Ancak sorun şu ki, yaklaşmakta olan bu telefon yalnızca Rusya'da piyasaya sürülecek, hatta ABD kullanıcıları bile bu cihazı yakın tarihte edinemeyecekler. HTC bu şekilde izlediği stratejisi ile başarıyı yakalamaya çalışıyor olabilir. 

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık