OFPOF

Htc Ocean Resmi Tanıtımdan Önce Sızdırıldı

-
34
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Htc Ocean Resmi Tanıtımdan Önce Sızdırıldı
349 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Htc yeni çıkaracağı akıllı telefonu Ocean resmi tanıtımı yapılmadan önce sosyal medya ağı Twitter'da bazı bilgileri sızdırıldı.

Son yıllarda piyasaya çıkardığı telefonlar ile akıllı telefon piyasasında söz sahibi olmaya başlayan Htc yeni bir telefonla zirvenin hesaplarını yapmaya başladı. Htc Ocean adındaki yeni telefon henüz piyasaya çıkmadı ve henüz resmi tanıtımı gerçekleşmedi. Ancak gelen bazı iddialar şirketin canını sıkabilir. Twitter'da akıllı telefonlar ile ilgili çarpıcı bilgiler veren Evan Blass Htc Ocean telefonu ile ilgili çok çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Blass, hesabından henüz resmi tanıtımı yapılmayan Htc Ocean telefonu ile ilgili bir video paylaştı ve videodaki telefonun Htc Ocean olduğunu iddia etti.

Akıllı telefonlarla ilgili ilk bilgileri öğrendiğimiz kişi olan Evan Blass, bu video paylaşımı ile Htc Ocean ile ilgili ilk bilgileri aldığımız kaynak oldu. Htc tarafından henüz bir açıklama gelmedi ancak bu video internet sitelerinde şimdiden haber olmuş durumda. Video Htc şirketine ait ve büyük ihtimalle videodaki telefon yeni çıkacak Htc Ocean olduğu söyleniyor.

Htc yeni telefon modeli ile ilgili sadece 3 farklı modelin geleceğini ve bu modellerin; Ocean Master, Ocean Note, ve Ocean Smart olacağını açıklamıştı.

kaynak: thenextweb.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık