OFPOF

HTC, 2018'de Çift Kameraya Odaklanacak

-
275
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HTC, 2018'de Çift Kameraya Odaklanacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HTC'nin bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon modeli çift arka kamera kurulumu ile kullanıcıların karşısına çıkabilir.

HTC, 2014 yılında Duo Camera özellikli One M8 akıllı telefonunu piyasaya sürmüştü. Telefonun arka panelinde, 4 megapiksellik bir UltraPixel kamera ve ikincil bir derinlik sensörüne sahip olan bir kamera bulunuyordu. One M8, derinlik bilgisini çekebilen çift kamera özellikli dünyanın ilk akıllı telefonu oldu. Tayvanlı şirketin şu anki amiral gemisi telefonları tek kamera özellikli. Taipei'de HTC U11 + telefonunun piyasaya sürülmesinden sonra şirketin başkanı olan Chialin Chang, önümüzdeki yıl çift kamera akıllı telefon pazarına yeniden gireceğini doğruladı.

Chang, "Gelecek yıl çift kameralı bir telefon çıkarmaya devam edeceğiz, ancak bu özelliğin öne çıkmasını sağlamamız gerektiğini anlamalıyız," dedi. Tayvanlı şirket son zamanlarda yeni amiral gemilerindeki kamera deneyimini geliştirmeye odaklandı. Bu nedenle, bu yıl mayıs ayında piyasaya sürülen HTC U11, mobil kamera kıyaslama platformu DxOMark'da etkileyici bir puan sayılabilecek olan 90 puana ulaşmayı başardı. Yeni çıkan HTC U11+ ise U11 Plus kameranın geliştirilmiş bir sürümünü sunuyor.

Kaynak: www.gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık