OFPOF

Honor Play Pad 2 Piyasaya Çıktı

-
271
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Honor Play Pad 2 Piyasaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HD ekranlı ve 4800 mAh batarya kapasitesine sahip yeni Honor Play Pad 2 tablet piyasaya çıktı.

Huawei Honor markası altında iki tablet çıktı. 7 inç ekranlı olana Honor Play Pad olarak adlandırılırken, 9.6 inçlik bir ekran Honor Play Pad Note olarak adlandırıldı. Dün, şirket Honor Play Pad 2 olarak adlandırılan yeni bir tablet duyurdu.

Cihaz iki farklı versiyon ile geliyor: bir tanesi 9.6 inç ekranlı diğeri 8 inç ekranlı. Bu yeni Honor Play Pad 2 bütçe dostu bir tablet olması ile ön plana çıkıyor. Tablet satın almak için bir servet harcamak zorunda kalmadan iyi bir tablet arayan kullanıcılar için ideal bir seçenek haline geliyor. Elbette, kamera gibi bazı özellikleri daha iyi bir hale getirilebilirdi. Ancak düşük fiyat göz önüne alındığında bunun herhangi bir önemi kalmıyor.

Honor Play Pad 2, 1280 × 800 piksel çözünürlüklü HD ekran ile birlikte geliyor. Cihaz gücünü Snapdragon 425 işlemciden alıyor. Bellek boyutu 16 GB / 32 GB yerel depolama alanı ile birlikte 2 GB / 3 GB RAM ile geliyor. Bir microSD kart kullanarak depolama alanı 128 GB'ye kadar daha da genişletilebiliyor.

Kamera açısından ise tablet, 5 MP birincil kameraya ve 2 MP'lik bir ön kamera ile geliyor. Honor Play Pad 2, EMUI 5.1 ve Android 7.0 Nougat ile çalışıyor. Ayrıca 4800 mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık