OFPOF

Honor Big Diwali Sale 24 Eylül'e Kadar Sürecek

-
219
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Honor Big Diwali Sale 24 Eylül'e Kadar Sürecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Huawei'nin akıllı telefon markası olan Honor yeni cihazlar ve tanıtımlar ile yine iddialı geliyor.

'Honor Big Diwali Sale' 20 Eylül'de başladı ve 24 Eylül'e kadar devam edecek. Satış sadece Honor'un resmi çevrimiçi mağazasında satışa sunulacak. Honor 8 Pro'nun, ek bir ücret ödemeden, Rs 2000 değerinde özel bir premium aksesuar hediye paketi ile birlikte sunulduğu sırada sunulan öğelerin listesi Honor 6X'in yanı sıra Huawei Watch 2 ve Honor Band 3'ü de içeriyor.

Huawei ayrıca, özel bir tanıtım için % 40 indirim de gelmesi kullanıcıları sevindiren haber oldu, Hindistan para birimi ile 1.999 Rs'ye kadar satış fiyatı ile satışa sunulan yeni bir 10,000 mAh pil takımı ile piyasaya sürülecek akıllı cihaz şarj gücü ile de dikkat çekiyor. Şirketin web sitesinde yer alan diğer aksesuarlar da satışa sunuldu.

Honor 6X, teklifin bir parçası olarak düz bir Rs 1000 kesimi yapıyor ve 3 GB ve 32 GB'lik depolama varyantı için 10,999 Rupide ve 4 GB'lık ve 64 GB'lık daha yüksek bir depolama türü için Rs 12,999'luk bir fiyat ayarlıyor.

Huawei Watch 2 alıcıları, bir kulaklık, bir microUSB-USB Type-C dönüştürücü ve bir selfie stick içeren ücretsiz bir premium aksesuar setinin keyfini çıkarabilirler. Teklif, Watch 2'nin üç değişik türü için de geçerlidir.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık