OFPOF

Honor, 10.000 Akıllı Telefon Üretimi Hedefliyor

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Honor, 10.000 Akıllı Telefon Üretimi Hedefliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Huawei’nin alt markası olan Honor Hindistan’da akıllı telefon zirvesini gözüne kestirdi.

Hindistan'daki Honor 7X lansmanında gelecek planları ile ilgili bilgiler veren bir Honor Global Başkanı George Zhao, 7 Aralık'ta 10.000'den fazla telefon üretmeyi hedeflediklerini belirtti. Zhao, "Üç yıl içinde Hindistan'da bir numara olmak için önümüzdeki yıl Hindistan'da 10.000'den fazla telefon üretmeyi planlıyoruz ama bunun yerine daha iyi klasmanda daha iyi cihazlar üretmek istiyoruz.” dedi.

2017'de Hindistan’da yedi cihaz tanıtan ve satışa çıkaran Honor, 2018 yılında da aynı sayıda telefon üretmek istiyor. Zhao, "Hindistan'da rekabetçi ve rakipsiz bir ürün başlatmak istiyoruz" dedi. 7 Aralık'ta satışa başlayacak olan Honor 7X ve 8 Ocak'ta satışa sunulacak olan Honor View 10 hakkında konuşan Zhao, ikisinin de Hindistan'da üretileceğini söyledi.

View 10 ile ilgili olarak, şirketteki diğer yetkililer "Hindistan pazarında çekici bir şekilde" fiyatlandırılacağını açıkladı ve açıklamasında şunları da ekledi; ”Hindistan bizim özel pazarımızdır, Hindistan'daki çevrimiçi pazar çok önemli bir hedeftir.”

Hindistan'daki tüketicilerin yaş ortalaması 30 yaşın altında olduğunu açıklayan Başkan, Huawei yerine burada Honor satışlarına devam edeceklerini açıkladı.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık