OFPOF

HMD Global, Yeniden Tasarlanan Nokia 105'i Duyurdu

-
313
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HMD Global, Yeniden Tasarlanan Nokia 105'i Duyurdu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bu yeni cihaz şimdilik yalnız Hindistan’da satışa sunuluyor ve fiyatı ise Rs 999 olmaktadır.

HMD Global, yeniden tasarlanan Nokia 105'in 19 Temmuz'dan itibaren Hindistan'da çevrimdışı perakende mağazalarında satışa sunulacağını açıkladı.

Telefonun fiyatı Hindistan para birimi ile Rs 999 olacağını ve çift SIM modelinin ise yine Hindistan para birimi ile Rs 1,149 etikete sahip olacağı açıklandı. 

Kare ve keskin tasarımların yanı sıra bu telefon biraz daha kıvrımlı gözüküyor ve yeni tasarımı için de  polikarbonat kasa featuring malzeme kullanılmış. Ayrıca daha büyük bir ekrana sahip olan cihaz 1,8 inç daha fazla ekrana sahip ve geliştirilmiş kullanılabilirlik için ayrılmış tuşlarla yeni bir dokunmatik tuş takımı da dikkat çekiyor.

HMD Global Baş Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas, "harika özellikli telefonları arayan kişilerin farklı ihtiyaçlarla motive olduklarını anlıyoruz. Ancak telefon özellikleri söz konusu olduğunda ihtiyaçlar aynıdır; Uzun pil ömrü, sağlam yapı kalitesi ve yüksek kaliteli sesli işlevsellik gibi şeyler herkesin önceliğidir. Nokia 105 ile de istediğiniz tüm bu temel özelliklere sahip olabilirsiniz."

HMD Global CEO'su Arto Nummela, "4 milyondan fazla insan çevrimdışı kalıyor ve internetin sosyal ve ekonomik kalkınma fırsatlarından yararlanamıyor, sadece ses ve metin ile bağlanmaya devam etmek hala birçok insan için önemli bir adım. dünya üzerinde 400 milyondan fazla özellikli telefon 2016'da küresel olarak satıldı." dedi.

Şarj işlemi mikro USB bağlantı noktası üzerinden yapılır ve ayrıca cihaz üzerinde bir kulaklık girişi bulunuyor. Telefon Snake Xenzia ile birlikte geliyor.

Kullanıcılar satın almadan önce deneyebilecekleri iki oyuna da sahipler; bu oyunlar Doodle Jump ve Crossy Road. Telefon mavi, beyaz ve siyah renklerde piyasaya çıkıyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık