OFPOF

HMD Global, Nokia 6 İçin Yazılım Güncellemesi Yayınladı

-
265
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
HMD Global, Nokia 6 İçin Yazılım Güncellemesi Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Söz verildiği gibi yayınlanan güncelleme içeriğinde ise güvenlik ile ilgili düzeltmeler ve birçok ek özellikler bulunuyor.

HMD Global, zamanında güncellemelere dair sözlerini tutarak Nokia 6'nın uluslararası baskısı için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Yeni yazılım güncellemesi, birkaç hafta önce google tarafından başlatılan Kasım 2017 güvenlik düzeltme ekini içeriyor. Güncelleme boyutu 150 MB’dır.

Google, 6 Kasım'da Android güvenlik düzeltme ekini yayınladı. Google, sırasıyla 1, 5 ve 6 Kasım'da yama düzeylerini kademeli olarak yayınladı. Kasım güncellemesi, 6 Kasım'da 9 düzeltme, 1 ve 5 Kasım'da ise 11 düzeltme olarak dağıtılan 31 düzeltmeyi içeriyor.

Güncelleme, güvenlik düzeltmelerinden başka herhangi bir gelişme göstermiyor. Birkaç düzeltme, WLAN, GPU ve kamera sürücülerini içeriyor. Güvenlik düzeltme eki, Android 4.4 KitKat'dan Android 8.0 Oreo'ya çalışan tüm cihazlar içindir.

Nokia 6, 1080x1920 piksel çözünürlüğe sahip 5.5 inç IPS LCD ekran ile birlikte geliyor. akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 430 ile güçlendirilmiş ve 1.4 GHz işlemci, Adreno 505 GPU, 3 GB RAM ve 32 GB dahili bellek ile eşleştirilmiş olarak geliyor. Cihazın hafızası, harici bir microSD kart ile 128 GB'a kadar genişletilebilir. Nokia 6, çift LED flaşlı 16 MP f / 2.0 arka kamera ve 8 MP f / 2.0 ön kamera özelliklerine sahiptir.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık