OFPOF

Hindistan'da Galaxy S6 İçin Android Nougat Geldi

-
298
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Hindistan'da Galaxy S6 İçin Android Nougat Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Android 7.0 Nougat güncellemesi Hindistan'daki Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge ile kullanıma sunulmaya başlandı.

Hindistan'daki Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcıları artık akıllı telefonlarında en yeni Android 7.0 Nougat güncellemesini yükleyebilecekler. Güney Koreli teknoloji devi, üç ay önce Galaxy S7 ve S7 Edge telefonları için güncellemeye başlamıştı ve şimdi Galaxy S6 ve S6 Edge için de yol gösteriyor. Raporlara göre güncellemenin boyutu 1,2 GB'nin üzerinde ve Galaxy S6 için G920IDVU3FQD1, S6 Edge için ise G925IDVU3FQD1 kodu ile birlikte geliyor. Galaxy aygıtlarında güncelleme işlemini başlatmadan önce kullanıcıların en az 3 GB boş alan bulundurmaları öneriliyor.

Güncelleme içerisinde Android 7.0 Nougat ile birlikte gelen yeni özelliklere ek olarak Mart ayı güvenlik düzeltme eklerinin de bulunduğu söyleniyor. Bu güncellemelerin arasında çok pencereli modda daha hızlı çoklu görev, son uygulamaları temizleme düğmesi, yeni yükleyici animasyonu, birlikte verilen bildirimler, bildirimde hızlı yanıt gönderme seçeneği, bildirimin özelleştirilmesi gibi çeşitli yenilikler bulunuyor.

Ayrıca Nougat güncellemesi, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazlarında uygulama yükleme ve sistem yükseltme donanımlarını da iyileştiriyor.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcıları güncelleme için bildirim alacaklar veya ayarlar panelindeki 'Hakkında' bölümünden de manuel olarak güncellemeyi kontrol edebilecekler.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık