OFPOF

Google Yeni Bir Chromebook Pixel Geliştiriyor

-
271
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Yeni Bir Chromebook Pixel Geliştiriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kod adı Project Bison olarak kayıtlara geçen Chromebook Pixel için iddialar yayınlanmaya başladı.

google'ın, Pixel 2 akıllı telefonunun yanında Android Police tarafından hazırlanan bir rapora göre, bu sonbaharda Google'ın yeni bir Chromebook Pixel dizüstü bilgisayarı başlatması bekleniyor. Bununla ilgili henüz fazla bir bilgi yok.

Bu proje başlangıçta Andromeda olarak adlandırılan oldukça modifiye edilmiş bir Android işletim sistemi olması amaçlandı. Bununla birlikte, Android Polisi kaynağı bu yeni dizüstü bilgisayarın bir Pixel Chromebook olacağından emin. Bu, ChromeOS'ta çalışacak ve Project Bison tamamen farklı bir dizüstü bilgisayar olabilir.

Android Police'ye göre Bison, Microsoft'un Surface Pro serisine ve Apple Macbook'a doğrudan rakip olarak tasarlandı. Dizüstü bilgisayar, opsiyonel bir Wacom kalemin yanında tam 360 derecelik bir rotasyona sahip bir tablet modunda kullanılabilen 12,3 inçlik bir ekrana sahip olacak şekilde tasarlandı. Dizüstü bilgisayarın kalınlığının 10 mm civarında olması beklenirken diğer özellikler 32 GB veya 128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB veya 16 GB'a kadar RAM içermektedir.

Şu an itibariyle, bu yeni dizüstü bilgisayarın Project Bison olup olmadığını bilmiyoruz. Rapor, Bison'un kod adı 'Havva' olan başka bir gizemli Chromebook'a dönüşmüş olabileceğini iddia ediyor. Bu konuda daha fazla bilgi, Google'ın tanıtım etkinliğindeki bu Sonbahar'da mevcut olacak.

Google, Android Polis tarafından hazırlanan bir rapora göre Google Home akıllı hoparlörünün de daha uygun fiyatlı bir versiyonunu çıkarmak istiyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık