OFPOF

Google Pixelbook Cihazları Sızdırıldı

-
235
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Pixelbook Cihazları Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sızdırılan Google Pixelbook listesi, cihazın üç değişik çeşidini doğruluyor ve gizemli yeni ürüne dair ipuçları sunuyor.

teknoloji dünyası bu akşam saat 9.30'da kesin olması planlanan bir google ürün etkinliği var ve bu etkinlikte Google'ın en yeni ürün serisini merak ve ilgi ile bekliyor.

Yakında piyasaya çıkacak olan Pixel 2 cihazlarında ve muhtemelen bir Google Home Mini'de çok sayıda sızıntı görmüş olsak da, başlatmadan önceki saatlerde tespit edilen en yeni sızıntılar, Google'ın da etkinlik için yeni bir Chromebook hazırladığı önceki bir sızıntıyı onayladığı görülüyor.

Pixelbook'un yeni adı Chromebook'un ChromeOS'u çalıştıran dizüstü bilgisayar sınıfı donanımla birlikte gelmesi bekleniyor. 9to5Google tarafından görülen ve sızdırılan bir bayi listesine göre, Pixelbook'un en az üç varyantının ilan edilmesi bekleniyor. Listeye bakarsak, tüm cihazlar 12.3 inç ekran (çözünürlük bilinmiyor), bir Intel Core i5 CPU ve en fazla 256 GB depolama alanına sahip olacak.

DroidLife tarafından önceki bir sızıntı depolama seçeneklerinin sızdırılmış fiyatlandırma ve yapılandırma seçenekleri göz önüne alındığında 512 GB'a kadar çıkabileceğini belirtti. RAM yapılandırmaları ve CPU çeşitleri listelenmedi. Umarız yeni aygıtlar sekiz nesil Intel çekirdek i5 yongalarını çalıştırmaktadır.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık