OFPOF

Google Pixel 3, LG Tarafından İmal Edilecek

-
309
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Pixel 3, LG Tarafından İmal Edilecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google Pixel 2 üretiminin HTC tarafından yapılacağı belli olduktan sonra Pixel 3 üretimini LG yapacak gibi görünüyor.

Arama devi google, pazardaki Pixel, Pixel XL akıllı telefonlarını geçtiğimiz yıl satışa sunmuştu. Söylentilere göre Google Pixel 3 LG tarafından hazırlanacak. Bu arada, HTC firması firma için cep telefonları üretmek için Google ile iki yıllık imalat anlaşması imzaladı. Geniş ölçüde, Google Pixel 2'nin HTC tarafından oluşturulacağına inanılıyor.

Digitimes tarafından yayınlanan bir habere göre, HTC'nin diğer bazı büyük akıllı telefon üreticileri ile Google'ın 2018 yılı amiral gemisi akıllı telefonu Pixel 3'ü üretme sözleşmesini almak için mücadele ettiği söyleniyor. Çince Commercial Times adıyla yayınlanan gazete yayını, HTC, LG, TCL ve Coolpad gibi küresel akıllı telefon üreticilerinin şu anda Pixel akıllı telefonlar üretmek için birbirleriyle rekabet ettiğini bildirdi.

BGR tarafından yayınlanan bir rapora göre LG, Pixel 3 yarışını kazanıyor gibi görünüyor. Google'ın önümüzdeki yıl LG'ye yaklaşık beş milyon adet sipariş vermesi bekleniyor. Bununla birlikte, aynı zamanda, HTC'nin esasen bu yılın sonlarına doğru piyasaya çıkması planlanan Pixel 2 ünitelerinin üretiminden sorumlu olacağına inanılıyor. Arama devi son zamanlarda Pixel 2 akıllı telefonların hazır olduğunu ve sonbahara kadar kullanıma sunulacağı söyleniyor.

Kaynak: en.koreaportal.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık