OFPOF

Google Pixel 2 XL, İnce Çerçeveli Ekran ve Snapdragon 836 SoC ile Geliyor

-
275
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Pixel 2 XL, İnce Çerçeveli Ekran ve Snapdragon 836 SoC ile Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google ilk nesil Pixel telefonlarını piyasaya sürdükten sonra, Google Pixel 2 akıllı telefonların piyasaya çıktığı tarih olarak 5 Ekim belirlendi.

Daha küçük Pixel'in HTC tarafından, daha büyük Pixel'in ise Güney Koreli dev LG tarafından üretileceğini iddia eden Pixel 2 serisi hakkında birçok sızıntı ve söylenti var.

Geçen yıl Pixel ve Pixel XL HTC tarafından üretildi, ancak bu yıl iki farklı üretici olacak. HTC ve LG, her iki cihazı da büyük bir farkla ayırıyor olacak. LG tarafından yapılan Pixel 2 XL çerçevesi inceltilmiş bir ekrana sahipken, HTC yapımı Pixel 2 ise google Pixel ile aynı eski tasarıma sahip olacak.

Ekran boyutuna gelince, Pixel 2 XL muhtemelen 5.99 inç 1440p OLED ekran ve ince çerçeveler var. Öte yandan, üst ve altta göze çarpan geniş çerçeveleri olan 4.97 inçlik Pixel 2 modeli ise 1080p ekrana sahip olacak.

Donanım uzmanı Evan Blass, Pixel 2 ve Pixel 2 XL için Snapdragon 835 SoC'un biraz yükseltilmiş bir versiyonu olacak. Cihazların Snapdragon 836 yonga seti tarafından güçlendirilmiş olacağını iddia ediyor. Ayrıca, çıkacak olan yeni Pixel telefonları Snapdragon 836 yongasetini kullanan ilk Pixel telefon olacak.

Geçen yılki Pixel telefonları gibi, bu yılki Pixel telefonlar da 4GB RAM ve 256GB depolama alanı içeriyor. İnternette dolaşan bir diğer göze çarpan özellik ise, Pixel 2 telefonlarında 3.5mm kulaklık girişi bulunmaması.

Ayrıca Pixel 2 ve Pixel 2 XL arka tarafında tek bir kamera bulunduğunu belirtti ve kamera ayarında da önemli değişiklikler olmayacak.

Yaklaşan Pixel akıllı telefonlarda bazı diğer önemli özellikler, ön tarafa bakan iki çift hoparlör, HTC U11 gibi kenar sensörü ve Always-on ekranı bulunmasıdır.

Kaynak: telecomtalk.info


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık