OFPOF

Google Pixel 2, HTC Tarafından Üretilecek

-
283
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Pixel 2, HTC Tarafından Üretilecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçen yıl bazı eleştiriler alan HTC üretimli Pixel XL’ın tüm açıkları ve sorunları bu sene giderilebilir.

Geçen yıl google Pixel ve Pixel XL cihazları Google için önemli bir değişikliğe uğramıştı. Şirket, geliştiricilere odaklanmış Nexus programından ilerliyordu ve tüketici odaklı bir Pixel markası oluşturmaya çalışıyordu.

Pixel gerçekten harika bir akıllı telefon olarak nitelendirildi, olağanüstü performans ve kamerası çarpıcıydı. Bununla birlikte, birkaç sorun daha sonra ortaya çıktı ve satışlar yetersiz kalmaya başladı. En önemlisi, mikrofon ve hoparlörle ilgili sorunlar ve yüksek soran fiyat, hiçbir satışa yardımcı olmadı. Tasarımı da biraz sıkıcıydı.

Daha sonra cihazın HTC tarafından hazırlandığı da resmi bir şekilde belirtildi, Snapdragon 821 ve Google yazılımıyla oluşturulan cihaz aslında iyi işler yapacağa benziyordu ama bir yandan da birçok kullanıcı bu durumdan şikayetçiydi.

Ancak yeni Pixel 2'nin HTC üretimi ile bu kötü izlenim bırakan eksiklikleri düzeltmesi ve hepimizin istediği çarpıcı, uzlaşmaz Android deneyimini sunması bekleniyor.

HTC tarafından gönderilen bir FCC dosyalama biçiminde geleceği belirtilen cihaz için artık üreticinin kesinlikle HTC olduğuna kanaat getirildi.

Dosyalama esnasında HTC, NM8G011A etiketli bir cihaz için sertifika talep etti. Android Polisi, kimlikteki G'nin Google'ı temsil ettiğini ve HTC'nin gelecek Pixel cihazlarından en az birini hazırladığını doğruladığını belirtti.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık