OFPOF

Google Home Arama Yapabilecek

-
294
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Home Arama Yapabilecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google Home artık ABD ve Kanada'daki kullanıcılar için telefon görüşmeleri yapmak için kullanılabilir.

google nihayet Google Home cihazında ABD ve Kanada'da yaşayan kullanıcılar için telefon görüşmesi yapma özelliğini başlattı. Özellik, Mayıs ayında düzenlenen yıllık Google I / O konferansında açıklandı.

Bununla birlikte, çeşitli kısıtlamalar bulunmaktadır. Kişinin bu özelliğe erişmek için ABD veya Kanada'da olması gerektiği gerçeğinin yanı sıra, şu anda gelen aramaları almak için hiçbir destek bulunmuyor. Ayrıca, yalnızca bu iki ülkede yaşayan insanlara çağrı yapılabilir. Kullanıcı Google Voice veya Project Fi'yi kullanmıyorsa, arayan kimliğiniz alıcının önüne gizlenecektir; bu nedenle aramanızın büyük bir olasılıkla önemsenmeyecekleri anlamına gelebilir.

Öte yandan, Google Ana'daki tüm sesli çağrılar ücretsizdir ve akıllı telefonlarınızın veri paketini Wi-Fi üzerinden çalıştığı için kullanmaz. Telefon görüşmesi yapmak için 'Tamam Google' deyin ve ardından 'çağrı' yazıp telefonunuza kaydedilmiş kişi adını söyleyin. TechCrunch'a göre "en yakın sandviç dükkanını arayın" gibi bir şeyin de işe yaraması gerektiği söyleniyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık