OFPOF

Google Glass Ürünlerine Yeni Bir Güncelleme Geldi

-
349
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Google Glass Ürünlerine Yeni Bir Güncelleme Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google şirketi tarafından üretilen ve daha sonra 2015 yılında üretimi durdurulan akıllı gözlükler Google Glass cihazına bugün yeni güncelleme geldi.

google tarafından büyük umutlar ile 2014 yılında üretime başlanan ve daha sonra beklenen ilgiyi göremeyen akıllı gözlükler Google Glass ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Google şirketi akıllı gözlükler olan Google Glass ürünlerine 3 yıl aradan sonra yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. 2014 yılından beridir aynı yazılımı kullanan Google Glass ile ilgili pek çok şikayet geliyordu. Google sonunda akıllı gözlüklere yeni bir yazılımı hazırladı ve güncelleme ile paylaşıma açtı.

Google bugün yayınladığı Google Glass yazılım güncellemesi ile yeni iddiaları da ortaya çıkardı. teknoloji sitelerinde yer alan haberlere göre şirket akıllı gözlükleri yeniden piyasaya çıkarabilir. Ancak bu konu resmi olarak ifade edilmedi. 2014 yılından beri aynı yazılıma sahip Google Glass ürünlerinde Bluetooth sorunu gibi birçok yazılımsal sorunlar vardı, şirket güncelleme ile bu sorunları çözdü.

Google, 2015 yılında Google Glass ürünlerinin tanıtımının yapıldığı internet sitesini kapatmıştı. Ayrıca Google Glass ürünlerine ait Facebook, Twitter hesapları da kapatılmıştı. Google'ın bu yazılım güncellemesi ile akıllı gözlük piyasasına yeniden gireceği konuşulmaya başlandı.

Kaynak: tech.firstpost.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık