OFPOF

Giriş Seviyesi Özellikleri Olan İki ZTE Akıllı Telefonu TENAA'da Ortaya Çıktı

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Giriş Seviyesi Özellikleri Olan İki ZTE Akıllı Telefonu TENAA'da Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ZTE son zamanlarda akıllı telefonlarıyla sık sık gündeme geliyor, şimdi de 2 giriş seviyesi ZTE akıllı telefon Çin'in sertifikasyon sitesinde görüldü.

Pek çok ZTE akıllı telefonu yapım aşamasındaymış gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta, ZTE Axon Multy olduğu iddia edilen şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Axon M ortaya çıkmıştı. Şimdi ise giriş seviyesi ZTE akıllı telefonları açığa çıktı. Cihazların her ikisi de giriş seviyesi özelliklere sahip olmasına rağmen yüksek kapasiteli batarya içeriyor. Akıllı telefonlar ZTE A0616 ve ZTE A0622 model numaraları ile TENAA'da görüldü.

Ekran çözünürlüğü 1280×720 piksel olan 5.5 inç HD ekrana sahip ZTE A0616'nın ortaya çıkan fotoğrafına göre cihaz metal gövdeye sahip olacak. Cihazda 1.45GHz dört çekirdekli bir işlemci bulunuyor. akıllı telefon iki farklı seçeneğe sahip olacak. 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip olan giriş seviyesi akıllı telefonun üst versiyonunda 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunacak. Depolama alanı, bir microSD kartı kullanılarak 128 GB'ye kadar genişletilebilir olacak. Akıllı telefonda 3.900 mAh çıkarılamayan bir batarya bulunacak.

ZTE A0622 ise plastik bir gövdeye sahip gibi görünüyor. 720p çözünürlüğe sahip 5.2 inç ekrana sahip olacak. Akıllı telefonun üç farklı varyantı olacak: 2 GB RAM + 16 GB depolama, 3 GB RAM + 32 GB depolama ve 4 GB RAM + 64 GB depolama. Cihada dört çekirdekli yonga seti kullanılacak. Ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı da yer alacak. 4.870 mAh bataryası cihazın uzun süre kullanımına izin verecek.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık