OFPOF

Gionee S10, Tenaa Platformu Üzerinde Görüldü

-
320
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gionee S10, Tenaa Platformu Üzerinde Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Android Nougat işletim sistemine sahip olan yeni akıllı telefon Gionee S10, TENAA internet sitesinde görüldü.

Çift kameralı akıllı telefon olan Gionee S9'un piyasaya sürülmesinden bu yana sadece altı ay geçti. Şimdi, halefi olan Gionee S10'un da yakında duyurulacağı söyleniyor. Akıllı telefon son olarak Çinli sertifika sitesi olan TENAA'da görüldü.

Liste, yaklaşmakta olan modelde çok fazla yeni özellik veya yükseltme yapılmadığını ortaya koyuyor. TENAA listesine göre Gionee S10, 5.5 inç Full HD ekranla birlikte satışa sunulacak. Depolama olarak ise cihazın 64 GB'lık bir dahili saklama alanı olması muhtemel görünüyor. RAM kapasitesi ise 4 GB olacak. Bu özelliklerin tümünün Gionee S9 modeli ile aynı kaldığı açıkça görülüyor.

Kamera özelliklerine bakılacak olursa Gionee S10, iki 13 MP arka kameraya sahipken ön tarafta selfie ve video görüşmeler yapmak için bir LED flaşlı 16 MP'lik kamera bulunuyor. Gerçek çift kamera ayarı cihazın sol köşesinde bulunuyor.

TENAA listesinde akıllı telefonun 2.0 GHz sekiz çekirdekli SoC işlemci ile güçlendirildiği ve 3700 mAh pil ile geleceği gösteriliyor. Gionee S10'un Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çalışması beklenirken, Amigo OS 4.0'u kullanıp kullanmayacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık