OFPOF

Gionee S10 Plus, Tenaa'da Görüldü

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gionee S10 Plus, Tenaa'da Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Gionee marka akıllı telefonlar Çin'in sertifikasyon sitesinde görülüyor, şimdi de Gionee S10 Plus görüldü.

Birkaç hafta önce TENAA sertifikasyon sitesinde görülen Gionee S10 akıllı telefonu ile ilgili yeni haberler çıkmıştı. Sızdırılan resimlere göre cihaz dört kameraya sahip ve arka tarafı aynı iPhone 7 Plus'a benziyor. Sadece bu değil, bir önceki hafta Çinli internet sitesinde Gionee markalı başka bir telefon daha ortaya çıktı.

Yeni bir Gionee marka telefonun TENAA'ya çıkması gayet normal. Yeni çıkan akıllı telefonun Gionee S10 Plus olduğu ileri sürülüyor. Tıpkı Gionee S10 gibi bu akıllı telefon da arka ve önde çift kamera ile birlikte geliyor. Ancak, iki telefonun da dört kamera ile gelmesi şaşırtıcı.

TENAA listesine göre, Gionee S10 Plus, 1920×1080 piksel çözünürlüğe sahip 5,5 inçlik bir full HD ekran ile gelecek. Cihaz, 155×76,8×7,35 mm ölçülerinde ve 178 gram ağırlığında olacak.

TENAA listesinde yonga seti belirtilmemesine rağmen, Gionee akıllı telefon 2.5GHz'de çalışan bir sekiz çekirdekli işlemci ile donatılmış olarak gelebilir. Ayrıca 3450mAh batarya ile gelmesi bekleniyor.

Depolama alanı ile ilgili olarak cihazın 64 GB kapasiteli dahili depolama alanına ve 4 GB RAM'e sahip olması bekleniyor.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık