OFPOF

Gionee M7'ye Ait Fotoğraflar Yayınlandı

-
227
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gionee M7'ye Ait Fotoğraflar Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Uzun zamandır beklenen akıllı telefon Gionee M7'nin fotoğrafları nihayet yayınlandı.

Gionee'nin, 25 Eylül'de Gionee M7 olarak adlandırılan yeni bir akıllı telefonunu çıkarması bekleniyordu. İşte akıllı telefon, özellikle birinci sınıf tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sızıntılardan sonra birçok kişi ekran hakkın konuştu. Şirketin kendisi de cihazın tam ekran tasarımıyla oldukça ilgili. Birkaç gün önce, akıllı telefonun arka paneli bir görüntüde sızdırılmıştı. Şimdi, Gionee çevrimiçi olarak Gionee M7 akıllı telefonuna ait pek çok resim yayıladı. Son yayınlanandan farklı olarak son görüntülerde akıllı telefon göz alıcı bir Champagne Gold rengi ile gösteriliyor. Bu nedenle telefonun birden çok renk seçeneği ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Gionee M7 ekranın çevresinde minimal çerçeve bulunan tam ekran bir tasarıma sahip olması ile dikkat çekiyor. Özellikle yan çerçeveleri son derece ince. Üst ve alt çerçeveler ise aynı zamanda ön yüzdeki çift kameranın, sensörlerin ve Gionee markasının bulunacağı kadar kalın.

Arka kısımda, LED flaşı ile birlikte sol üst köşeye yerleştirilen yatay olarak düzenlenmiş bir çift kamera yer alıyor. U şekilli Gri anten hatları kenarlarda akan şekilde görülebiliyor. Telefonun arkasında dairesel bir parmak izi tarayıcı da bulunuyor.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık